از اوباما آمریکا اوباما برج ترامپ باراک اوباما

از: اوباما آمریکا اوباما برج ترامپ باراک اوباما دونالد ترامپ ریاست جمهوری مراسم تحلیف ترامپ

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + عاملان جنایت جماران پای چوبه دار

قضات دیوان عالی کشور دیروز حکم یک بار قصاص تازه‌ عروس و دوبار قصاص پسرعموی شوهر وی را که با همدستی هم داماد جوان و مادربزرگش را کشته بودند، تائید کرد.

عکس + عاملان جنایت جماران پای چوبه دار

عاملان جنایت جماران پای چوبه دار +عکس

عبارات مهم : جنایت

قضات دیوان عالی کشور دیروز حکم یک بار قصاص تازه عروس و دوبار قصاص پسرعموی شوهر وی را که با همدستی هم داماد جوان و مادربزرگش را کشته بودند، تائید کرد.

به گزارش جام جم، 23 آبان 94 خبر کشته شدن یک زن 78 ساله به نام سکینه و نوه 29 ساله اش به نام محمد به ماموران کلانتری 123 نیاوران رسید.

مرد میانسالی که با پلیس تماس گرفته و از جنایت فجیع در منزل پسرش خبر داده بود، به ماموران گفت: مادرزنم در طبقه دوم ساختمان و پسرم محمد و همسرش شیرین که یک سال است ازدواج کرده اند، در طبقه پایین همین ساختمان زندگی می کنند. پسر و عروسم با هم اختلاف داشتند. به همین خاطر پسرم چند روزپیش به منزل مان آمد، ولی صبح سریع جهت برداشتن لباس تمیز به منزل اش برگشت. او دقایقی بعد در حالی که هراسان بود با من تماس گرفت و گفت همسرش که قهر کرده و به منزل پدرش رفته بود به منزل برگشته و در را قفل کرده هست. پسرم می خواست هر طور شده است با پیچ گوشتی در را باز کند، ولی من به او گفتم دقایقی صبر کند تا خودم به منزل اش بیایم. ولی هنگامی که برابر منزل پسرم رسیدم با صحنه وحشتناکی روبه رو شدم. پسرم و مادر زنم با ضربه های چاقو کشته شده است بودند.

عکس + عاملان جنایت جماران پای چوبه دار

به دنبال بیانات این مرد فرضیه جنایت از سوی تازه عروس خانواده قوت گرفت. تلاش جهت ردیابی شیرین شروع شده است بود که پلیس دریافت این زن همراه پسر عموی 18 ساله شوهرش به نام محمود به محل نامعلومی گریخته اند. تلاش جهت ردیابی آنها شروع شده است بود که 14روز بعد شیرین و محمود بازداشت شدند.

شیرین در بازجویی ها گفت: از همان ابتدای زندگی یکسان با شوهرم اختلاف داشتم. چند روز قبل از قتل از منزل شوهرم قهر کرده بودم. 23 آبان صبح سریع به منزل ام برگشتم و با پسر عموی شوهرم تماس گرفتم تا او هم جهت میانجیگری به منزل مان بیاید. حدود ساعت 7 صبح بود که یکباره متوجه شدم شوهرم برابر در منزل آمده هست. من و محمود در را قفل کرده بودیم ولی شوهرم با پیچ گوشتی در را باز کرد. او به محض این که من و پسرعمویش را دید، به رویم چاقو کشید. من هم چاقو را از دستش گرفتم و یک ضربه به چشم او زدم. همان موقع محمود جهت دفاع از من وارد دعوا شد و ضربه های متعددی به شوهرم زد و او را کشت.مادر بزرگ شوهرم که سر و صدا را شنیده بود به طبقه پایین آمد و من از ترسم دستمالی را برابر دهانش گذاشتم و او را با چندینه ضربه چاقو کشتم.

قضات دیوان عالی کشور دیروز حکم یک بار قصاص تازه‌ عروس و دوبار قصاص پسرعموی شوهر وی را که با همدستی هم داماد جوان و مادربزرگش را کشته بودند، تائید کرد.

محمود 18 ساله هنگامی که روبه روی قضات دادگاه ایستاد منکر قتل پسرعمویش شد و گفت: من جهت آخر دادن به دعواهای پسرعمویم و همسرش به منزل آنها رفته بودم، ولی هنگامی که محمد و همسرش با هم درگیر شدند، من با چاقو یک ضربه به گردن محمد زدم. شیرین سایر ضربه ها را به شوهرش زد و او را کشت. شیرین به تنهایی مادربزرگ شوهرش را به قتل رساند.

به دنبال اعتراف های تکان دهنده این زن و مرد و بازسازی صحنه جرم جهت شیرین به اتهام همکاری در دو قتل و جهت محمود به اتهام معاونت در قتل محمد و همکاری در قتل سکینه کیفرخواست صادر شد.

آنها در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی اصغر عبداللهی و با حضور یک مستشار در حالی پای میز محاکمه ایستادند که اولیای دم جهت آنها حکم قصاص درخواست کردند سپس شیرین به دفاع ایستاد و گفت: شوهرم ماجرای اختلاف هایمان را با پسرعمویش در میان گذاشته بود .به همین خاطرآن روز با محمود تماس گرفتم تا به منزل مان بیاید. می خواستم بدانم شوهرم چه حرف هایی راجع به اختلاف های ما با هم به خانواده اش گفته هست. دقایقی از آمدن محمود نگذشته بود که شوهرم برابر درآمد . او در را با پیچ گوشتی باز کرد و ما با هم درگیر شدیم. همان موقع مادر بزرگ شوهرم که سر و صدا را شنیده بود هم سر ر سید. محمود و شوهرم با هم گلاویز بودند که من با چاقو یک ضربه به کتف و گردن و چشم شوهرم زدم. به مادربزرگ شوهرم که با دیدن این ماجرا شوکه شده است بود یک ضربه چاقو زدم و از منزل خارج شدم.

عکس + عاملان جنایت جماران پای چوبه دار

در ادامه جلسه محمود روبه روی قضات دادگاه ایستاد و گفت: شب قبل از این ماجرا من و محمد تا ساعت 3 نیمه شب در قم بودیم. محمد با من که دانشجوی رشته مهندسی برق بودم درد دل می کرد و از اختلاف هایش می گفت. صبح ساعت نزدیک 7 صبح بود که به منزل شیرین رفتم، ولی ده دقیقه بعد پسر عمویم سر رسید و شیرین پیشنهاد قتل را مطرح کرد. او با چاقو به شوهرش حمله کرد و او و مادربزرگش را کشت. من فقط یک ضربه به گردن پسرعمویم زدم.

در آخر جلسه هیات قضایی وارد شور شد و محمود را به جرم کشتن پسرعمویش و همکاری در قتل مادر بزرگ وی به دوبار قصاص و شیرین را به جرم همکاری در قتل مادربزرگ همسرش به یک بار قصاص محکوم کردند. دیروز این حکم در شعبه 27 دیوان عالی کشور مهر تائید خورد و قطعی شد.

قضات دیوان عالی کشور دیروز حکم یک بار قصاص تازه‌ عروس و دوبار قصاص پسرعموی شوهر وی را که با همدستی هم داماد جوان و مادربزرگش را کشته بودند، تائید کرد.

واژه های کلیدی: جنایت | اختلاف | همکاری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs