از اوباما آمریکا اوباما برج ترامپ باراک اوباما

از: اوباما آمریکا اوباما برج ترامپ باراک اوباما دونالد ترامپ ریاست جمهوری مراسم تحلیف ترامپ

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری دیوار به دیوار ۲ با موضوعی دنباله دار و متفاوت تولید می‌شود

نویسنده دیوار به دیوار ۲ گفت که عنوان سری دوم این سریال علی رغم فصل یک آن که هر قسمت یک عنوان مستقل داشت، در قالب یک داستان دنباله دار است یعنی یک داستان واحد و

دیوار به دیوار ۲ با موضوعی دنباله دار و متفاوت تولید می‌شود

دیوار به دیوار ۲ با موضوعی دنباله دار و متفاوت تولید می شود

عبارات مهم : دیوار

نویسنده دیوار به دیوار ۲ گفت که عنوان سری دوم این سریال علی رغم فصل یک آن که هر قسمت یک عنوان مستقل داشت، در قالب یک داستان دنباله دار است یعنی یک داستان واحد و پیوسته به تصویر کشیده می شود. همچنین دو بازیگر تازه اضافه می شوند.

خشایار الوند نویسنده سینما و تلویزیون در گفت و گو با میزان راجع به سری دوم سریال “دیوار به دیوار” گفت: این روزها روی طرح و نگارش “دیوار به دیوار ۲” به تهیه کنندگی حمید رحیمی نادی و کارگردانی سامان مقدم کار می کنیم تا این اثر بعد از تولید جهت مخاطبان روی آنتن برود.

وی افزود: عنوان سری دوم این سریال علی رغم فصل یک آن که هر قسمت یک عنوان مستقل داشت، در قالب یک داستان دنباله دار است یعنی یک داستان واحد و پیوسته به تصویر کشیده می شود.

این نویسنده راجع به شکل کار در “دیوار به دیوار ۲” اظهار کرد: شخصیت های سریال “دیوار به دیوار” در سری دوم این سریال درگیر داستانی منسجم می شوند.

الوند خاطرنشان کرد: بازیگران “دیوار به دیوار ۲” همان بازیگران قبلی هستند با این تفاوت که دو بازیگر تازه به این سریال اضافه می شود.و وقت پخش سری تازه این مجموعه هنوز مشخص نیست.

“دیوار به دیوار” نام مجموعه تلویزیونی به کارگردانی سامان مقدم است که در فروردین ۹۶ از شبکه سه سیما پخش شد.

این سریال داستان پنج خانواده را روایت می کند که به دلایلی مجبور می شوند سه ماه در یک منزل با یکدیگر زندگی کنند. این پنج خانواده پیش از این هیچ آشنایی با یکدیگر نداشته اند و در یک روز، بنا به اتفاقی، مجبور می شوند با هم زندگی کنند. این خانواده ها همگی واحدهای آپارتمانی را پیش خرید کردند و هنگامی که مورد کلاهبرداری قرار می گیرند چون جایی جهت سکونت ندارند از مشیری که سازنده منزل ها بوده می خواهند تا منزل خود را در اختیار این افراد قرار دهند و او هم با توجه به درخواست قاضی موافقت می کند و… .

سریال “دیوار به دیوار” با درصد بالایی از رضایت مندی مخاطب و با کسب ۶۱ درصد آرا، عالی ترین سریال پخش شده است تلویزیون در ایام عید ۹۶ شد.

تیتراژ ابتدایی “دیوار به دیوار” به وسیله میلاد درخشانی و تیتراژ نهایی به وسیله مهرداد یکتا اجرا شد.

شکستگی مچ پا و پارگی تاندون پای گوهرخیراندیش سر صحنه تصویربرداری سریال “دیوار به دیوار”، از اتفاقاتی بود که در حین تولید این اثر روی داد.

فرهاد آئیش، گوهر خیراندیش، رویا تیموریان، حسن زارعی، رضا ناجی، ویشکا آسایش، امیر مهدی ژوله، آزاده صمدی، پژمان جمشیدی، علی شادمان، یاسمینا باهر، مهسا طهماسبی و سام نوری از بازیگران این سریال هستند.

دیوار به دیوار ۲ با موضوعی دنباله دار و متفاوت تولید می‌شود

واژه های کلیدی: دیوار | سریال | داستان | داستان | خانواده | نویسنده | بازیگران | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs