از اوباما آمریکا اوباما برج ترامپ باراک اوباما

از: اوباما آمریکا اوباما برج ترامپ باراک اوباما دونالد ترامپ ریاست جمهوری مراسم تحلیف ترامپ

جنایت به خاطر دلار کثیف

مردی که با انگیزه اختلاف حساب مالی با فردی، به قصد انتقام‌گیری دایی او را کشته بود، شرح جنایت را تشریح کرد. متهم مدعی شد، جهت پیدا کردن مرد بدهکار دست ..

ادامه مطلب

عکس + عاملان جنایت جماران پای چوبه دار

قضات دیوان عالی کشور دیروز حکم یک بار قصاص تازه‌ عروس و دوبار قصاص پسرعموی شوهر وی را که با همدستی هم داماد جوان و مادربزرگش را کشته بودند، تائید کرد..

ادامه مطلب

سه کشته و چهار مصدوم در تصادف محور قم – کاشان

معاون اورژانس قم گفت: واژگونی یک دستگاه پراید در محور قم – کاشان سه کشته و چهار مصدوم بر جای گذاشت. سه کشته و چهار مصدوم در تصادف محور قم &#..

ادامه مطلب

جدایی به خاطر علاقه قدیمی

26 سال زندگی یکسان هم نتوانست لعیا را از افسردگی نجات دهد. او که به علت خودکشی علاقه سابقش دچار افسردگی شده است بود، با وجود دوستی های همسر و تولد پ..

ادامه مطلب

خانواده اش جهت یافتن او 500میلیون تومان جایزه تعیین کردند ، سرنـوشت مرموز یک کودک بعد از 8ماه

یازدهم تیر امسال خانواده‌ای بعد ازسفر پنج‌روزه از شمال کشورراهی پایتخت کشور عزیزمان ایران شده است بودند که حوالی عصر جهت استراحت در منطقه «وانا»، نزدیکی خرو..

ادامه مطلب

شرح حادثه‌ای تکان‌دهنده در شاندیز

با دستگیری تعدادی از متهمان پرونده آدم‌ربایی و تجاوز به عنف در مشهد، ماجرای جلگه وحشت لو رفت.  شرح اتفاق ای تکان دهنده در شاندیز عبارات مه..

ادامه مطلب

کشتار خانوادگی در پی بدهی‌٦‌‌میلیارد‌تومانی

جزئیات تازه در پرونده قتل‌عام خانوادگی مردی که خود نیز اقدام به خودکشی کرد، نشان می‌دهد بدهی شش‌میلیارد‌تومانی، انگیزه او از این کشتار بوده‌ است.  ..

ادامه مطلب