از اوباما آمریکا اوباما برج ترامپ باراک اوباما

از: اوباما آمریکا اوباما برج ترامپ باراک اوباما دونالد ترامپ ریاست جمهوری مراسم تحلیف ترامپ

برنامه نیم فصل اول لیگ دسته یک فوتبال اعلام شد

به گزارش ایسنا، مراسم قرعه کشی لیگ دسته اول در فصل آینده با حضور سعید فتاحی مدیر کمیته مسابقات، فریبرز محمودزاده مسئول لیگ یک، شفیعی راد مسئول لیگ دو، امیر..

ادامه مطلب

مجید حسینی در یک قدمی تمدید با استقلال

به گزارش ایسنا، مجید حسینی مدافع استقلال که در جام جهانی نمایش خوبی را داشت و با پیشنهادات متفاوت خارجی رو به رو شده است هست، امروز مطالباتش را از استقلال دریاف ..

ادامه مطلب

اسپانیا جهت یک جام جهانی موفق همه چیز را در اختیار دارد / دل بوسکه

سرمربی سابق تیم ملی اسپانیا می‌گوید به آینده شاگردان خوان لوپتگی در جام جهانی روسیه خوش بین است. دل بوسکه: اسپانیا جهت یک جام جهانی موفق همه چ..

ادامه مطلب

واکنش نیمار به از بین بردن پاری سن ژرمن از لیگ قهرمانان

مهاجم پاری سن ژرمن نسبت به از بین بردن تیمش از لیگ قهرمان اروپا برابر رئال مادرید تصویر العمل نشان داد.  واکنش نیمار به از بین بردن پاری سن ژ..

ادامه مطلب

فوتبال مال کریمی‌هاست / هاشمی‌ نسب

علی کریمی بعد از آخر بازی با استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران از دو پیشکسوت فوتبال حرف زد که با او صحبت‌هایی در خصوص اتفاقات اخیر داشته‌اند. یکی خدادا..

ادامه مطلب

نامه کلوب پرسپولیس جهت ارسال به فیفا آماده شد

باشگاه پرسپولیس بعد از توافق با ریزه اسپور ترکیه نامه ای را جهت ارسال به فیفا آماده کرده است.  نامه کلوب پرسپولیس جهت ارسال به فیفا آ..

ادامه مطلب

اطلاعیه فدراسیون فوتبال راجع به نتیجه پرونده کشور عزیزمان ایران و عربستان در دادگاه CAS

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، این فدراسیون اعلام کرد با توجه به بررسی پرونده کشور عزیزمان ایران و عربستان در دادگاه CAS و بر اساس مصوبه مذکور، هرگونه..

ادامه مطلب